Zimowe buty
Bardzo wygodne, ciepłe buty. Na początku wymagają przyzwyczajenia jak ktoś nie nosił nigdy takich wysokich butów. Ale jak już się ułożą to ok. Bardzo dobry bieżnik na błoto, chlapę czy śnieg. Na oblodzonym trzeba uważać. Jedyną uwagę mam do sznurówek. Co jakiś czas trzeba poprawiać wiązanie.
- Bestand tegen wild
- Waterdichtheid
- Warmte
- Prijs-kwaliteitverhouding

