Nie polecam
Prosze uwazac ale decathlon sprzedaje prawdopodobnie uzywane buty! Karton w ogole niezabezpieczony, na bucie jest rysa, dostalem informacje ze jak chce zwrocic to moge podjechac do najblizszego sklepiu i zrobic zwrot, kupic nowe buty na miejscu, a na zwrot srodkow CZEKAC TYDZIEN. NIE POLECAM PIERWSZE I OSTATNIE ZAKUPY TUTAJ
- Look / Design
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Warmte
- Waterdichtheid
- Bestand tegen wild

