Super so. Topli, res nič premo...
Super so. Topli, res nič premočljivi in se lepi. Otroci jih obožujejo.
- Warmte
- Waterdichtheid
- Grip
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Super so. Topli, res nič premočljivi in se lepi. Otroci jih obožujejo.
Un buon scarponcino, anche da usare tutti i giorni nel periodo tardo autunno/inverno. Con prezzo scontato il rapporto qualità/prezzo è ottimo. A prezzo pieno pensavamo a qualcosa di un po' più economico...
Nel complesso comunque una buona scarpa. Prodotto consigliato!
kızıma aldım gayet rahat ve sıcak tutuyor
koupila jsem synovi tyto boty na zimu, jsou super, pohodlné, teplé, nepromoknou
ciepłe i wygodne. Dobry stosunek jakości do ceny
Wszystko ok , buty nieprzemakalne, ciepłe córka zadowolona!
Chaussures très confortables et bien chaudes
Un produs calitativ, din piele, ghete călduroase și rezistente, la un pret foarte accesibil
Buty naprawdę ciepłe i bardzo wygodne, użytkowane ponad 3 miesiące codziennie, w śniegu, w wodzie. Jakość bardzo dobra.