Bardzo dobre buty. Wygodne i l...
Bardzo dobre buty. Wygodne i lekkie. I bardzo ładne.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bardzo dobre buty. Wygodne i lekkie. I bardzo ładne.
Labi Zābaki, tikai slapjumu gan netur uz visiem 100%
Călduroși și rezistenți, perfecți pentru sezonul rece
ok
Sunt calduroase dar nu sunt impermeabile. Materialul textil se uda si apa patrunde in exterior.
Gute Schuhe, stabiler Halt. Wasserdicht.
F bun!
Apavi veidoti ļoti kvalitatīvi, ērti ar labu saķeri uz sniegota ceļa. Cena varēja būt zemāka.
Buty ładne, trochę ciezkie, ale mega antypoślizgowe. Plus za rzepy i szerokie rozchylanie sie buta - dla szerszej stopy jak znalazł. Polecam
Nagyon jó termék.