Super spodnie, mialem okazję p...
Super spodnie, mialem okazję przetestować w górach przy około 20 stopniach i nie bylo za gorąco. Teraz w zimę na spacery też sie super sprawdzają (ale trzeba założyć coś pod spód). Ciężko dopasować rozmiar, polecam troche w nich pochodzić po sklepie przed zakupem, a nie tylko przeglądać sie w lustrze.

