Corresponde a lo esperado
Muy cómodo. Talla un poco justo
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Muy cómodo. Talla un poco justo
super pantalon
to już druga para tych spodni. pierwsza kupiona pięć lat temu i użytkowana intensywnie " działa" do dzisiaj. Fajny rozciągliwy ,odporny na lekki deszcz ,szybko schnący materiał . Używane też na rowerze , dają radę..
Udobne, pašejo, cenovno bi pa kljub temu lahko bile ceneje (ali vsaj stalni akciji)...
pantalon très agréable pour la marche et le vélo
cool
Comme attendu
Добър панталон. Един от малкото модели който стават на висок човек - 200см., като дължината е на минимума. На ширина размера съответства. Удобен е. Използвам го за преходи и разходки в природата над 10°С.
Spodnie bardzo ładne i wygodne.
Agréable et solide