Très bien
Dommage qu’il n’y ai pas d’autres couleurs plus à mon goût sinon j’en aurai acheté un autre à ce prix
- Stevigheid
- Bewegingsvrijheid
- Waterafstotend
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Dommage qu’il n’y ai pas d’autres couleurs plus à mon goût sinon j’en aurai acheté un autre à ce prix
slušivé a pohodlné
Super
Ottimi sia per il trekking che per ferrate, li uso in estate con la comodissima zip di areazione che in inverno con una termica sotto… sotto la pioggia però un po’ ci si bagna
Ottimo per escursioni in primavera ed autunno, tessuto elasticizzato e confortevole
Bardzo wygodne spodnie. Duży komfort noszenia, bardzo dobrze się układają, elastyczne tak jak trzeba. Jak robi się za ciepło można otworzyć wentylator jak za chłodno to można założyć coś pod spód. Dobrze chronią przed wiatrem. Na razie używane jesienią i wczesną zimą.
Jedyny minus jaki zauważyłem to to, że można je spotkać u innych na szlaku:)
spodnie mega wygodne. duża liczba zapinanych kieszeni. zaczepy przy butach rewelacja.
穿上舒服,顏色很正。