Batoh uz nejakou chvili nosim ...
Batoh uz nejakou chvili nosim a nedam na nej dopustit. Je prostorny, ma spoustu kapes a prihradek. Povrch je lechce omyvatelny. Jedinou malou nevyhodou je, ze kdyz opravdu hodne prsi, zateka pres zipy, hlavne do predni kapsicky.
- Eenvoudig mee te nemen
- Meerdere vakken
- Waterafstotend

