Ottimo
Ottimo 2 in 1, unica pecca le mani non restano molto calde quando in tasca.
- Warmte
- Modulariteit
- Waterdichtheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Ottimo 2 in 1, unica pecca le mani non restano molto calde quando in tasca.
excelente producto .
Resistente, leve e bastante quente.
Muito bom em tempo frio e chuvoso.
The product is very good but the cap should be detachable as the weather is not always same
Świetna na sucho jak i na deszcz, nie przemaka nawet na ulewie. Za duży plus podpinka która można odpiąć i będzie w sam raz na wiosnę albo jesień, a przeciwdeszczowa sprawdzi się na lato
合身,保暖,防雨,透气,口袋多!