Nem szellőzik
Egy 25 km-es túrán teszteltem, sajnos mint a legvégén kiderült, a vízhatlansága miatt egyáltalán nem szellőzik, a zoknim tiszta víz lett benne, és ettől vízhólyagos lett a lábam. Nagy reményeim voltak, de sajnos összességében nem vált be, nem ajánlom. :(
- Grip
- Bescherming tegen schokken
- Waterdichtheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

