Jestem bardzo zadowolona. Kurt...
Jestem bardzo zadowolona. Kurtka idealna na wiosenne spacery
- Waterdichtheid
- Lichtgewicht
- Zakken
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Jestem bardzo zadowolona. Kurtka idealna na wiosenne spacery
款式很好看
Belle coupe Léger
uwielbiam tą kurtkę. jest lekka, wygodna, dobrze wygląda. mogłaby być trochę tańsza. mimo wszystko na wietrze, w deszczu sprawdziła się doskonale ;)
Su geçirmiyor, trekkinglerde giyiyorum, rengi ve kumaşı çok tatlı, yumuşak kaygan bir yapısı var. Sıcak havada hafif terletiyor, uygun havada giyince çok güzel.
Kurtka sprawdza się podczas górskich wędrówek, dziewczyna poleca:)
Parfait
Przetestowana w Dolomitach, świetna na wędrówki i na codzien