veste rando
très bien agréable a porter
- Warmte
- Waterdichtheid
- Verstelbaar
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
très bien agréable a porter
尺码偏大
Pas très seyant, forme un peu brut. Tissu bruyant (bruit de frottement fort), capuche un peu grande, sinon assez chaude et imperméable pour des pluies légères.
Kolor w porządku, wodoodporność też ok. Niestety ma za mało kieszonek. Plus za ocieplany kaptur ale układa się dość dziwnie kiedy go zakładam. Niestety w dolnej części kurtki jest mniej ocieplenia i mniej jest chłodniej w tej sekcji co dla mnie na minus. Brak wywietrzników pod pachami też na minus. Rękawy nie maja regulacji tylko są na stałe już
Nem fázik a hátam nem fázik a fülem mikor a kapucnit felveszem
Produkt warty polecenia
Veste, jolie, et très confortable
Geaca este foarte călduroasă, sunt mulțumită de achiziție, imi place culoarea și lungimea gecii.
Ok
Superbe veste très imperméable, deperlente et chaude. Très bonne qualité. Je recommande ce produit.