Jest bardzo ciepła.
Jest bardzo ciepła.
- Warmte
- Waterdichtheid
- Verstelbaar
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Jest bardzo ciepła.
Sunt mulțumit de geaca achiziționată, este călduroasă, impermeabila ,dar nu sunt mulțumit de modul de închidere a fermoarului, mai precis reușesc cu greu să mă închid , iar după ce reușesc fermoarul se prinde frecvent în materialul de sub partea dreapta.
Ottimo per il freddo più pungente. Caldo, comodo ed impermeabile
Magnetyczne guziki się rozpinają. Bardzo ciasna pod szyją, możesz zapomnieć o szaliku, a i z samym polarem jak się zapniesz pod szyją to jak by kołnierz ortopedyczny założył. Dyskwalifikacja jako kurtka zimowa. Na plus, ciepła i dużo pojemnych kieszeni.
Super kurtka, fajny fason, dużo kieszeni i ciepła. Mąż poleca!
Sağnak yağmurda saatlerce açık alanda bekledim, ayakkabılarım(lumberjack) ve pantolonum(Decathlon) sırılsıklam oldu montum 1 damla su geçirmedi! Karda içimde sadece Decathlon poları vardı ve inanılmaz sıcak tuttu hiç üşümedim! Kesinlikle tavsiye ederim 🥰🥰🥰
Petit problème avec la fermeture éclair
tavsiye ederim kalite şık sade kayseri gibi soğuk yerde hiç bir sıkıntı çekmeden kullanıyorum
Bonjour
La fermeture éclair n’est pas pratique à mettre en œuvre et quand elle est remontée entièrement, à la descente, 2 fois sur trois elle se coince dans la doublure.
comoda y caliente