Ürün görseldeki gibi geldi, ço...
Ürün görseldeki gibi geldi, çok rahat ve sıcak tutuyor. Kendi bedeniniz ala bilirsiniz.
- Warmte
- Waterdichtheid
- Verstelbaar
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Ürün görseldeki gibi geldi, çok rahat ve sıcak tutuyor. Kendi bedeniniz ala bilirsiniz.
Bardzo ciepła, wygodna kurtka. wiele kieszeni. bardzo polecam
非常に満足してます。バイク通勤で使用してますが、防寒性能、最高。価格もこの防寒性能なら安いと思います
good
Great deal at this price
Eşim için aldım
Uzunluğu çok güzel
Kalınlığı yeterli
Su geçirmiyor
Rahat
Mutlaka alın derim
Bardzo fajna kurtka. Świetnie przylega do ciała. Jedyny minus to trochę zbyt mało ocieplone rękawy.
brak kieszonki na karnet
Ciepła, wygodna, z praktyczną kieszenią (na przykład na telefon) na klatce piersiowej. Bardzo irytujący dolny guzik magnetyczny, który rozpina się sam - powinien być zatrzaskowy jak ten na samej górze. Na duże mrozy, jakie były tej zimy, polecam jednak model do -20 stopni - cięższy, ale jeszcze cieplejszy. Ten model dla mnie jest wystarczająco