Nevhodný materiál
Ten gumový rantl je bohužel moc vysoký a tvrdý a po pár dnech/hodinách nošení na pláži udělal dětem odřeniny na vnitřní straně chodidla. Na jedno výjimečné nošení asi OK.
- Grip
- Droogtijd
- Gemakkelijk aan en uit
- Look / Design
- Prijs-kwaliteitverhouding
