Super! Dobrze dopasowane, wygo...
Super! Dobrze dopasowane, wygodne, dobrze wyglądają, miękko gdzie trzeba. Wyglądają lepiej niż droższe modele. Uchwyty do łatwego ściągania na plus.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Super! Dobrze dopasowane, wygodne, dobrze wyglądają, miękko gdzie trzeba. Wyglądają lepiej niż droższe modele. Uchwyty do łatwego ściągania na plus.
Ottimo prodotto
Wszytko oki. Brakuje paska bądź ściągacza na nadgarstku by bardziej dopasować do ręki. Jakość pianka mogłaby być lepsza ale zapewnia podstawowa amortyzację.
nic dodać nic ująć nie jest tragicznie
Bon
Correspond à mes attentes
Very good and comfortable gloves with cussioning for biking, good for beginner commuters like me