parfait bonne taille bonnet ma...
parfait bonne taille bonnet matière. ne tiens pas chaud . facile a mettre. et bien pour l'intérieur des ✋️.
- Demping
- Comfort
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
parfait bonne taille bonnet matière. ne tiens pas chaud . facile a mettre. et bien pour l'intérieur des ✋️.
Comodi
exelllent
Dobre rękawiczki
Kupiłam z myślą o treningach na siłowni i ergometrze, żeby zapobiegać odciskom i poceniu rąk. Dobrze się sprawdzają, zapewniają stabilniejszy chwyt, na rower też pewnie będą jak znalazł. Polecam!
Dobre sedia, priatelna cena. Spokojnosť.
nie polecam.
Ok
Produs foarte bun, conform așteptărilor
confortáveis