fajna osłona
Osłona fajna, bo lekka, stabilna i robi co powinna. Da się też zakotwiczyć w glebie.
- Stevigheid
- Compactheid
- Compatibiliteit
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Osłona fajna, bo lekka, stabilna i robi co powinna. Da się też zakotwiczyć w glebie.
Acheter la semaine dernière pour faire face aux vent très efficace. Mais attention il faut pas une cartouche de gaz trop grande
擋风好.很好用
Parfait, ultra pratique
Buen diseño y resistente, casi no ocupa espacio y no pesa
Produit simple mais de qualité
Très pratique lorsqu’il y a un peu de vent
On peut tout de même se réchauffer d’une boisson bien chaude 😊
Świetnie sprawdziła się podczas trekkingu w górach i na kempingach. Mogłaby być wyższa by również chroniła w przypadku wiatru kuchenki zamontowane na większych kartuszach
Super windschutz! Er ist super klein verstaubar zum Campen und Wandern perfekt und macht wirklich riesen Unterschied!
Super