Bien pour marcher dans…
Bien pour marcher dans la neige
- Stevigheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Gewicht
- Compatibiliteit
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bien pour marcher dans la neige
Très bien
Très pratique pour la rando neigeait chaud
super
Parfait
Bon rapport qualité-prix pour ce produit
Gut
Je les ai mis sur mes bâtons pour le ski de randonnée, et testé dans de la bonne poudreuse, et j'avais l'impression que mes bâtons s'enfonçaient moins profond que ceux des autres, ce qui était parfait.
Sajnos a meglévő, nem Decathlonos botommal nem működik jól. Fél órán belül 3x jött le a tányér, hiába tekertem rá, rászorult látszólag, majd kb. 5 perc múlva lejött róla használat közben. 2 nap alatt sikerült el is hagyni az egyiket,mivel a mély hóban meg sem találtam, hiába vettem észre, hogy leesett.
Kedves Péter!
Köszönjük szépen, hogy időt szakítottál arra, hogy értékelted termékünket. Örömmel értesültünk arról, hogy igényeidnek megfelelő termékkel tudtunk szolgálni számodra.
Bízunk abban, hogy továbbra is vásárlóink körében…
Robią robotę i to najważniejsze na duzy plus cena :)