So ok
So ok
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
So ok
Pasują do kijków Forclaz MT500 Robią co maja robią i są tanie. Polecam
se avete dei bastoncini dotati di rondelle piccole consiglio vivamente di utilizzare rondelle grandi che permettono di procedere sulla neve avendo il giusto appoggio e senza sprofondare.
It's easy to screw on and works well on snow. I have a set of decathlon foldable pole, MT-900 and the direction of pole clip (a single hole punched on one side) is not facing the pole shaft to clip the pole. Maybe a basket which fits for the foldable pole specific will be even better.
Ár-érték arányban megfelelő
Buona qualità
Achetées pour la pratique de la raquette à partir de mes bâtons de rando FORCLAZ 500. Se fixe très bien, ne bouge pas, parfait dans la neige.
Sunt cam subțiri in material, filetul sau pasul nu este bun deoarece oricât ai avea grija să le strânge bine fara sa forțezi, ele se desfac și cad pe pe bete. Daca încerci infiletare la limita, se răsucesc peste limita și nu țin, se dau peste cap. Nu recomand.
Bună ziua,
Vă mulțumim pentru opinia transmisă referitoare la acest produs. Opinia dumneavoastră ne ajută să îmbunătățim în mod constant calitatea produselor pe care le comercializăm.
Ne pare rău că produsul acesta nu a corespuns așteptărilor dumneavoastră…
a permis de donner une seconde vie à une paire de batons
Pas compatible avec tous les bâtons