Wygodne, dobrze wykonane, bardzo ładne.
Syn zadowolony, twierdzi, że są bardzo wygodne. Stopa dobrze siedzi w nich, wyglądają bardzo solidnie i ładnie. Rzep pomaga przy szybkich przebierkach i dobrze trzyma. Po kilkunastu treningach na razie brak śladów zużycia.
- Gemakkelijk aan en uit
- Pascomfort
- Slijtvastheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

