No está mal, aunque se ensucia...
No está mal, aunque se ensucia bastante al ser amarillo
- Demping
- Slijtvastheid
- Grip
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
No está mal, aunque se ensucia bastante al ser amarillo
Buenas zapatillas para niños
Buty do piłki nożnej, ale bardzo dobrze sprawdzają się również jako buty po szkole czy buty modowe. Super kolorystyka pasuje do dżinsów.
Great product
Top ! Très confortables
Bardzo dobra przyczepność na parkiecie.
dobry widać solidny but
Dziecko bardzo chwali bo zdobywa w nich dużo bramek 😉
Bon choix pour les sports d'intérieur
Comode