Bardzo dobra koszulka
Jestem bardzo zadowolony z koloru oraz kroju. Bardzo dobrze się układa. Jedyny minus to dość płytkie kieszonki
- Ademend vermogen
- Lichtgewicht
- Stabiliteit
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Jestem bardzo zadowolony z koloru oraz kroju. Bardzo dobrze się układa. Jedyny minus to dość płytkie kieszonki
Parfait
Van Rysel nie odstaje od 3 razy droższej konkurencji. Super jakość i wygląd. Świetnie dopasowana, dodatkowe kieszonki robią robotę
Maillot race donc très près du corps , une seconde peau, souhaiterais voir les mêmes carestiques techniques mais sans zip..........on continue la mission, bravo !
Parfait pour ma pratique
Bon maillot de bonne qualité à recommander
Perfetta.Ti dimentichi di averla addosso