functioneel warm en waterdicht
Ik gebruik de broek voor op de scooter in de winter.
Lekker warm goede pasvorm en waterdicht.
- Ademend vermogen
- Waterdichtheid
- Warmte
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Ik gebruik de broek voor op de scooter in de winter.
Lekker warm goede pasvorm en waterdicht.
Très bon pantalon de ski occasionnelle
relaciin calidad precio muy buena
Ich bin 186 cm, 72 kg und M war zu klein (Hüfte und Länge). Qualität und Tragekomfort ist sehr gut.
Bon pantalon pour ski
Naprosto super. Vyzkoušeno v Livigno v -2C, také na Klínovci a na Monci. Pasují perfektně, ale to je spíš subjektivní dle postavy. Kupuji slimfit většinou a tohle sedí. Jsou upnuté, ale nikde netáhnou a neomezují v pohybu na lyžích. Každopádně na tělocvik to není :)
Sezení v louži vody na mokrejch sedačkách na Moninci taky vydržely. Mám je pár
świetny materiał, wystarczająco rozciągliwy, nie krępuje ruchów, jest w nim ciepło. Jestem szczupłym facetem i rozmiar S był za mały na szerokości bioder, długość nogawek odpowiednia.
Comfortable waterproof and durable
Conforme aux attentes
Il fait le boulot mais a 170.- je déjà trouvé pantalons de marque avec du goretex