Lubie te spodenki. Co roku dok...
Lubie te spodenki. Co roku dokupuje w innym kolorze. Na zagle swietne
- Rekbaar
- Slijtvastheid
- Zakken
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Lubie te spodenki. Co roku dokupuje w innym kolorze. Na zagle swietne
super confortáveis
super confortáveis
super confortáveis
great shorts
A mi me encantó de cara, y me caió muy bien en todo.
Una maravilla
porządne, XXL na 110kg i 187 cm za duze
materiał gruby z porządny. XXL na 110kg i 187 wzrostu za szeroki w pasie, xl powinno być ok
Vraiment top, confortable.