fajne
Okej materiał, porządnie uszyte. Polecam jasne kolory - moja pierwsza para w kolorze granatowym ma jeden sezon letni, a wygląda jakbym je nosiła od 20 lat.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Okej materiał, porządnie uszyte. Polecam jasne kolory - moja pierwsza para w kolorze granatowym ma jeden sezon letni, a wygląda jakbym je nosiła od 20 lat.
bardzo kiepska jakośc. spodenki wyblakły po pierwszym dużym zmoczeniu. wyglądają jakby miały z 15 lat. nie polecam
Ottimo cotone e vestibilità.
Wspaniały produkt wysokiej jakości za rozsądną cenę
Jolie
un peu grand
bonne matiere
excellent
Produit très agréable
Muy comodo