Bei pantaloncini
Pantaloncini comodi e con bei colori. Stile casual. Non sottilissimi ma un pochino spessi. Sono comunque abbastanza leggeri.
- Stevigheid
- Rekbaar
- Zakken
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Pantaloncini comodi e con bei colori. Stile casual. Non sottilissimi ma un pochino spessi. Sono comunque abbastanza leggeri.
erkek sandık eve geldi kadınmış
erkek sandık eve geldi kadınmış
cudowne i bardzo spodenki. Bardzo fajne sprawdza się kieszonka zasuwana na zamek.
Spodenki są solidne, uszyte z mocnego materiału. Rozmiar pasuje, mogły by być p cm dłuższe, ale w tej cenie to 6/6 :)
super confortable, très joli coloris
muy bien
Kényelmes
Nagyon szép és kényelmes csak a színe lehetne feketébb a megnevezése alapján inkább feketére számítottam mint sötétkékre
Confortable