Dobry produkt
Rękawice Simond są świetne! Używam ich przy wspinaczce i sprawdzają się idealnie – wytrzymałe, wygodne i dobrze oddychają. Mogłyby mieć trochę lepszy chwyt, ale ogólnie jestem bardzo zadowolony!
- Gemakkelijk aan en uit
- Ergonomische greep
- Slijtvastheid
- Prijs-kwaliteitverhouding

