Bardzo dobre
Polecam
- Gemakkelijk aan en uit
- Ergonomische greep
- Slijtvastheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Polecam
Bom produto! Produto, relação qualidade-preço, um pouco elevado.
Mui practico , comodo y de momento resiste bien el uso que le e dado asta ahorra
Świetne, dopasowane, trwałe i wentylowane rękawiczki z delikatnej skóry ze wzmocnieniami do pracy z liną. Na tyle fajne, że korzystam na codzień (chłodne dni, auto, łódka...). Mam trzy pary... 👍
je m'en serre pour grimper et pour bricoler. je n'ai aucun point négatif pour ce produit. merci
10 jours d’utilisation . Pas de souci à signaler
Rękawice dobrze się sprawdzają, niestety po przejściu jednej ferraty wiadomo gdzie trzymano druty zabezpieczające- boli wnętrze dłoni i powstają zabrudzenia nie do usunięcia oraz przetarcia, które nie powodują uszkodzeń- wpływają jedynie na estetykę. Poza tym dobrze się sprawdzają- materiał nie drapie i nie przeszkadza, rękawice dobrze się układają
Dzień dobry,
bardzo dziękujemy za opinię i bardzo się cieszymy, że nasz produkt spełnia oczekiwania. Mamy nadzieję, że kolejna wizyta w naszym sklepie będzie równie udana!
Do zobaczenia w Decathlon…
Parfait également pour le parapente