Wszystko ok
Kupiłem go na wycieczke rowerową szlakiem do okoła tatr. 3 dni na rowerze z sakwami, spanie w namiocie itd. sprawdził się idealnie. Łatwo i szybko składa się i rozkłada, w miarę lekki i kompaktowy. Spało się względnie wygodnie ( na tyle na ile może być w namiocie :) ). Ja 182cm i 77kg
- Slaapkwaliteit
- Makkelijk te (de)monteren
- Eenvoudig mee te nemen
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
