jó volt...
2 évig használtam, könnyű, gyors használatot biztosított, aztán egyszercsak szétmentek a cellák, és egy lufi lett a közepén, tönkrement. Azt hittem tovább fogja bírni, ez így kicsit csalódás volt.
- Eenvoudig mee te nemen
- Slaapkwaliteit
- Thermische isolatie
