Asi ok, děti si nestěžují :-D
Asi ok, děti si nestěžují :-D
- Dekking
- Zonbescherming
- Lichtgewicht
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Asi ok, děti si nestěžují :-D
Viskas puikiai, patogūs akiniai vaikui
Impeccable, acheté pour mon fils de 6ans elles sont parfaites, style et protection assuré
spełniają swoją funkcję
Okulary są wygodne w noszeniu. Dodatkowym atutem są dziurki na sznurek.
Perfetti per la mia bimba
ok
Muy chulas ybuena protección.
Super ochrana očí pre deti
Dobře sedě na hlavě dítěte. Mají dobré krytí i ze strany.