Mi trovo molto bene, l’unica c...
Mi trovo molto bene, l’unica cosa è utilizzo comunque la penna per non farli appannare
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Mi trovo molto bene, l’unica cosa è utilizzo comunque la penna per non farli appannare
Bon masque mais j’ai du en racheter un qui couvre le nez
Top, grange champ de vision.
Super
Très bien
Tyhle brýle jsem koupila už podruhé, vzhledem k zimnímu období teď můžu hodnotit jen ty první. Dobře sedí, netlačí, nepodtékají, nemlží se. Je přes ně dobrý výhled. Používala jsem je několik let v moři i sladké vodě. Teď už mají částečně poškozenou tu reflexní vrstvu, ale jinak stále fungují a těsní.
Ok
BONITAS Y COMODAS
Decía , que no pude utilizarla porque me i grasa el agua imposible nadar tuve que utilizar la antigua que tenía ya gastada por el uso
I brought these googles based on my previous experience and buy. The earlier versions were better.