Nem vagyok egy nagy úszó, de m...
Nem vagyok egy nagy úszó, de meggyült vele a bajom, gyakran belemegy a víz, már egy újat vennék. De ennyi pénzért nem rossz, esetleg vésztartaléknak tudnám ajánlani
- Anti-condens
- Stabiliteit
- Gezichtsveld
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

