Très bon et beau maillot de bain
Ce maillot est très bon et je verrais s’il tient bien dans le temps
- Anatomisch ontwerp
- Bewegingsvrijheid
- Chloorbestendig
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Ce maillot est très bon et je verrais s’il tient bien dans le temps
Conforme au descriptif
Maillot de bain confortable
Spodenki kąpielowe wygodne, dobrej jakości, kolor nie blaknie, nic się nie zmechaciło. Wygodne bo dłuższe, sięgają prawie do kolana.
Na stronie Decathlon całkowicie błędna numeracja (na dzień 28.05.2026).
Zamawiając rozmiar 48 otrzymujesz 40. Zamawiając 46 otrzymujesz 38 itd.
Same spodenki - jak to Arena - fajne, dobrze wyglądają i są wygodne.
Jammer agréable et adapté pour 2 à 3 séances hebdo
Dość szybkie, takie opływowe ale w porównaniu do zwykłych kąpielówek odniosłem wrażenie jakby na "lądzie" były bardzo przewiewne a w wodzie są dość mało przewiewne i uczuciem przypominało spocenie, ale to myślę że kwestja osobista.
Super jakość
Gran compra, se adapta perfectamente a mi
Odlične udobne pristaju savršeno