Muito bom. Leve e confortável
Muito bom. Leve e confortável
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Muito bom. Leve e confortável
Bardzo fajne spodenki na basen. Takie, jak szukałem - bez bocznych kieszeni
polecam, wszystko ok
Dobrze trzymają szybko schną polecam👍
cena ale působí levně. ale v pohodè
Not perfect
Es un poco corto para su talla , de material de secado rápido
polecam, bardzo wygodne, super w dotyku, nie uwiera
kényelmes
Fajne spodenki. Rozmiar zgodny.