wszystko ok, standardowa rozmi...
wszystko ok, standardowa rozmiarówka
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
wszystko ok, standardowa rozmiarówka
Queda bien
Belle matière
Un peu serré ,prévoir une taille au dessus pour être a l'aise.
Używałem tylko raz i były przyjemne i komfortowe
Spodenki są wygodne i nic się z nimi nie dzieje mimo wielu kąpieli w chlorowanej wodzie. Pranie w detergentach również nie wpływa na ich wygląd.
Najlepsze szorty do pływania w ofercie Decathlon.
dobrze się plywa
Tanie i wygodne. Nie tracą koloru mimo prania w różnych detergentach.
value for money