De AQUASTIC zwemring is een model geschikt voor gebruik door kinderen vanaf 12 jaar. Dit is een goede keuze voor zowel jongeren die nog geen vertrouwen hebben in het water, als voor degenen die het zwemmen al onder de knie hebben. Een opblaasbare ring is een veilige manier om met kinderen tijd door te brengen aan het water. De AQUASTIC zwemring is ontworpen met het oog op veiligheid en is stabiel en veilig voor kinderen en volwassenen met een gewicht tot 80 kg. Het wiel biedt volledige ondersteuning tijdens wateractiviteiten en is een uitstekende optie voor alle gebruikers.
De diameter van 119 cm is de ideale maat van de zwemring voor kinderen, waardoor comfort en bewegingsvrijheid wordt gegarandeerd tijdens het spelen in het water. Bovendien zorgt de juiste stabiliteit van het wiel voor veiligheid tijdens wateractiviteiten, waardoor volledig zorgeloos spelen mogelijk is.
Of u nu met uw gezin naar het stadszwembad gaat of op vakantie gaat, dit model opblaasbare ring zal een geweldige metgezel zijn tijdens waterspelen. Het stuur weegt slechts 0,7 kg, waardoor het geen last is en weinig ruimte in beslag neemt in je bagage. Hoewel er alles aan is gedaan om de AQUASTIC opblaasbare ring uitzonderlijk duurzaam te maken, kunnen er tijdens het spelen kleine beschadigingen optreden. De meegeleverde reparatiepatch maakt een snelle en eenvoudige reparatie mogelijk, zodat uw kind binnen korte tijd weer kan spelen.
Veelzijdig: niet alleen de allerkleinsten kunnen genieten van veel waterplezier. Dit model van de opblaasbare ring is ook perfect voor volwassenen, dankzij de diameter van 119 cm en duurzaamheid tot 80 kg. Je kunt heerlijk ontspannen op het strand en hem als zitje gebruiken, of lekker dobberen op het water. Levendige kleur: de AQUASTIC opblaasbare ring maakt indruk met zijn levendige groene kleur en krokodillenpatroon. Hierdoor is dit model goed zichtbaar in het water, wat de veiligheid tijdens het spelen weer vergroot. Kinderen zullen dit kleurenschema ook leuk vinden en zullen hen aanmoedigen om het wiel te gebruiken.
Duurzaam materiaal: de constructie van het wiel van 0,25 mm dik PVC-materiaal garandeert duurzaamheid en weerstand tegen overbelasting of lekrijden, wat zich vertaalt in een langere levensduur van het product. Bovendien is dit materiaal heel gemakkelijk schoon te houden. Extra touw: Dankzij het extra touw dat over de hele cirkel is gespannen, wordt spelen op het water veiliger. Dit touw fungeert als handvat dat extra veiligheid biedt en helpt het evenwicht van het kind te behouden tijdens het spelen. Bijkomend voordeel is dat het dragen van de opblaasbare ring een stuk makkelijker wordt.
PARAMETERS:
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid.Voor hulp bij een bestelling of retourzending kunt u contact opnemen met de klantenservice
SPORTANO.COM Sp. z o.o.
SPORTANO.COM Sp. z o.o. AQUASTIC
ul. Wrocławska 17B/15-16, 65-427 Zielona Góra
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid.Voor hulp bij een bestelling of retourzending kunt u contact opnemen met de klantenservice
SPORTANO.COM Sp. z o.o.
SPORTANO.COM Sp. z o.o. AQUASTIC
ul. Wrocławska 17B/15-16, 65-427 Zielona Góra