Met deze Carrera zonnebril val je elke dag op. De Made in Italy-constructie kenmerkt zich door oog voor detail en tastbare kwaliteit. De elegant gevormde en strakke bril is versierd met een metalen plaatje met de Carrera-vlag, duidelijk zichtbaar op de pootjes. De kleurstelling varieert van Carrera's kenmerkende zwart en goud tot een trendy marmeren variant. Welke kleur je ook kiest, ze zijn onmiskenbaar stijlvol.
Maatgids zonnebrillen (in millimeters)
Zonnebrillenmaten worden aangegeven in millimeters (mm) en verwijzen voornamelijk naar de breedte van de lens, een belangrijke maat voor een comfortabele en esthetisch aantrekkelijke pasvorm, afhankelijk van de gezichtsvorm.
Hoe kies je de juiste maat?
50–52 mm → Smalle gezichten Aanbevolen voor dunne of smalle gezichten. Ze bieden een evenwichtige pasvorm zonder uit te steken.
53–55 mm → Medium gezichten De meest voorkomende en veelzijdige maat. Ideaal voor de meeste gezichten van gemiddelde grootte.
56–58 mm → Middelgrote tot grote gezichten Bieden een betere dekking en een comfortabele pasvorm voor bredere gezichten.
59–60 mm of meer → Grote gezichten Ontworpen voor brede gezichten of voor mensen die een meer omhullend model zoeken.
Handige tip: Als je al een bril hebt die goed past, kun je de maat aan de binnenkant van de pootjes controleren en die als referentie gebruiken. Bij twijfel is een medium-maat meestal de veiligste optie.
Acetato |
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid.Voor hulp bij een bestelling of retourzending kunt u contact opnemen met de klantenservice
SAFILO GROUP SPA
Settima Strada 15, 35129, Padova- Italy
info@safilo.com
Acetato |
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid.Voor hulp bij een bestelling of retourzending kunt u contact opnemen met de klantenservice
SAFILO GROUP SPA
Settima Strada 15, 35129, Padova- Italy
info@safilo.com