Voorlamp model: vaf300
Achterlamp model: var200
Voorlamp - lichtstanden: De lamp heeft 5 lichtstanden en een geheugen voor de laatst gebruikte stand. Eén enkele druk op de aan/uit-knop bedient de hoofd-LED's:
Achterlamp - lichtstanden De lamp heeft 8 lichtstanden en een geheugen voor de laatst gebruikte stand. Eén enkele druk op de aan/uit-knop bedient de hoofd-LED's:
Intelligente fietsverlichting De VAR200 achterlamp beschikt over intelligente functies zoals:
Opladen Beide lampen worden opgeladen via de USB-C poorten aan de onderkant van de lamp. Een volledige laadcyclus duurt slechts 1,5 uur. In de aan/uit-knoppen is een batterijstatusindicator ingebouwd:
Duurzaam en waterdicht De behuizingen van de lampen zijn gemaakt van het uiterst duurzame en lichte (totaalgewicht 35g/st.) ABS+PC materiaal, waardoor de lampen bestand zijn tegen vallen van een hoogte van ca. 1m. De waterdichtheid van de lampen is geclassificeerd op IPX6-niveau, wat betekent dat ze volledig beschermd zijn tegen krachtige waterstralen uit alle richtingen met een intensiteit tot 100l/min - ze zijn niet bang voor regen!
Snelle montage en demontage De lampen zijn geschikt voor montage op elke zadelpen/elk stuur. De set bevat ook flexibele banden waarmee deze montage mogelijk is. De achterlamp kan ook onder het zadel worden gemonteerd. De houder inclusief kabelbinders is bij de set inbegrepen. Het demonteren van de lampen duurt slechts 2 seconden – zonder de houders van de zadelpen/het stuur te halen en zonder de rubberen banden los te maken. Slechts één snelle beweging is voldoende: draai de lamp naar links en het mechanisme ontgrendelt automatisch. Een eenvoudige, handige en effectieve diefstalbeveiliging.
Inhoud van de set
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid.Voor hulp bij een bestelling of retourzending kunt u contact opnemen met de klantenservice
Bodex Electronics sp. z o.o.
Bodex Electronics sp. z o.o. Vayox
Country: Poland, Street: Tadeusza Kościuszki 15B, City: Żmigród, Zip code: 55-140
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid.Voor hulp bij een bestelling of retourzending kunt u contact opnemen met de klantenservice
Bodex Electronics sp. z o.o.
Bodex Electronics sp. z o.o. Vayox
Country: Poland, Street: Tadeusza Kościuszki 15B, City: Żmigród, Zip code: 55-140