Gedaan met dat benauwde gevoel – wie een hekel heeft aan te smalle slaapzakken, zal dol zijn op de Vegas! Onze Skandika-slaapzak Vegas in XXL-formaat is namelijk 220 cm lang en met een breedte van 110 cm extreem ruim gesneden. Deze slaapzak in mummievorm biedt dus veel ruimte en vooral onrustige en beweeglijke slapers vinden in Vegas precies de juiste slaapomgeving. Naast de zeer royale ruimte is de knusse binnenvoering van flanel een ander hoogtepunt, die zelfs bij koudere temperaturen lekker warm aanvoelt op de huid.
Royale ruimte Onze Skandika-slaapzak Vegas in mummievorm en XXL-maat heeft een bijzonder ruime snit. Hij biedt veel ruimte en vooral onrustige en beweeglijke slapers of zijslapers vinden met Vegas precies de juiste slaapomgeving.
Warme flanel – 100% katoen De knusse binnenvoering van 100% zacht katoenen flanel is een ander hoogtepunt van de Vegas flanellen slaapzak. Deze is niet alleen superwarm op de huid, zelfs bij wat koudere temperaturen, maar past met zijn frisse patroon ook perfect bij de kleur van het buitenmateriaal.
3-seizoenen slaapzak De verwarmende, geweven 300 g/m² microvezelvulling maakt de Vegas tot de ideale 3-seizoenen metgezel in een matig warm comforttemperatuurbereik tussen 10-0 °C. Hij is zelfs bestand tegen extreme temperaturen tot -15 °C. Het buitenmateriaal van waterafstotend en ademend polyester zorgt voor een aangenaam slaapgevoel zonder gekraak en geritsel.
Wasmachinebestendig Geen zorgen – zelfs bij een machinewas op 30 °C in het fijne wasprogramma verschuift de vulling gegarandeerd niet dankzij de speciale kamerconstructie. Zo blijft deze ondanks een grondige opfrissing altijd goed verdeeld, wat superbelangrijk is voor een perfecte warmteverdeling. De kleuren vervagen niet, zelfs niet na regelmatig wassen.
Capuchon met trekkoord Eenmaal gesloten en comfortabel ingepakt, kan de warmte niet ontsnappen dankzij de isolatiedekking langs de 2-wegritssluiting en de zijdelingse afdekking met klittenbandsluiting. De grote capuchon heeft een 14 cm hoge rand met trekkoord om het hoofd en de schouders lekker warm te houden.
Binnenzak met klittenband Aan de binnenkant van de slaapzak bevindt zich een klein zakje met klittenbandsluiting, waarin je je smartphone, sleutels of andere belangrijke spullen veilig en binnen handbereik kunt opbergen. Wie graag naar muziek of een podcast luistert terwijl hij in slaap valt, zal deze extra functie zeker waarderen.
Veelzijdig en praktisch Zo'n slaapzak mag gewoon altijd mee, want dankzij zijn topuitrusting, zijn chique design en de vele praktische toepassingsmogelijkheden is de Vegas altijd een goede keuze voor kamperen, festivals en onverwachte gasten. Een comfortabele slaapzak garandeert namelijk overal een ongestoorde nachtrust.
Compressiezak Een te grote slaapzak voor een te kleine opbergtas? Dit bekende scenario behoort vanaf nu tot het verleden met de Skandia Vegas-slaapzak. De slaapzak wordt geleverd in een ruime tas. Indien gewenst kan de opbergtas ook worden verkleind met behulp van compressiebanden.
Combineer twee slaapzakken tot een dubbele slaapzak Vegas is verkrijgbaar met een rits aan de linker- of rechterkant. Met de koppelingsfunctie kunnen twee slaapzakken, één met een rits aan de linkerkant en één met een rits aan de rechterkant, worden gecombineerd tot één grote dubbele slaapzak. Ideaal voor koppels en iedereen die graag een koppel wil worden.
Kenmerken:
• Buitenmateriaal: 170T polyester, waterafstotend • Voering: katoen flanel • Vulling: 300 g/m² microvezel • Afmetingen (LxB): 220 (190+30) x 110 cm • 2-weg ritssluiting • Kap/hoofddeel met koord • Ritshoes met klittenband • Binnenzak met klittenband • Kan worden gekoppeld • Compressie zak • 3-seizoenen (comfortbereik 10 • 0 °C) • Extreem temperatuurbereik: -15 °C • Gewicht: 2.300 g • Afmetingen verpakking: 42 x 27 x 27 cm
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid.Voor hulp bij een bestelling of retourzending kunt u contact opnemen met de klantenservice
MAX Trader GmbH
MAX Trader GmbH Skandika
Wilhelm-Beckmann-Straße 19, 45307 Essen, DE
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid.Voor hulp bij een bestelling of retourzending kunt u contact opnemen met de klantenservice
MAX Trader GmbH
MAX Trader GmbH Skandika
Wilhelm-Beckmann-Straße 19, 45307 Essen, DE