Lo recomiendo
Es un producto de muy buena calidad, fácil de armar y de usar. ¡Lo recomiendo!
- Gemakkelijk in gebruik
- Stabiliteit
- Modulariteit
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Es un producto de muy buena calidad, fácil de armar y de usar. ¡Lo recomiendo!
Hace su función
Fais ce pour quoi il est prevu
RAS
la plaque noire en bas comporte des indications pour un certain réglage, mais je ne l'ai pas trouvé. Je pense que suivant le type de roue ou le diamètre, il faut avancer ou reculer cette pièce.
Supporto ottimo... veramente ben fatto
Super stojak na rower. Bardzo stabilny dzięki czemu rower bezpiecznie stoi
Non stabile se si cerca di alzare la bici da dietro
Bardzo dobry stojak, praktyczny i stabilny. Nadaje się do parkowania roweru, ale także do czyszczenia i konserwacji łańcucha i podobnych czynności serwisowych. Jestem zadowolony.
Très belle stabilité
Bonne tenue pour vélo de route