Good product
Good grip
- Grip
- Comfort
- Absorptievermogen
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Good grip
Pozitívumok: Jó a színe, jó a nedvszívó képessége, lassan kopik. Elöljáróban az mondanám, hogy én az átlagosnál sokkal tovább használom a teniszütő fedő-gripjeit. Gyakorlatilag akkor cserélem csak le, ha kilyukadt valahol, és látszik az alap-grip. Negatívumok: Élettartama vége felé nem lukad, hanem zsírosodik, ezáltal elkezd csúszni.
Un bon surgrip, assez soft mais pas fragile, confortable et suffisamment absorbant, et adhérant mais pas 'collant' et vraiment durable...que du bon finalement !? il y a mieux mais plus cher, et le compromis me semble parfait.
Bien sans plus
très bon produit
très bien
Pratique pour poignées de vélo et autre utilisation
5*
Olá estimado Rui,
Desde já muito obrigada por nos ter dado a sua opinião sobre este artigo que adquiriu.
Espero ainda que toda a sua experiência na nossa loja tenha sido agradável e tenha correspondido às suas expectativas.
Alguma dúvida…
Ottimo grip, confortevole
Impeccable, merci