Bonne qualité
Bonne qualité
- Ademend vermogen
- Geluidsniveau
- Bewegingsvrijheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bonne qualité
Super agréable à porter des poches partout pour pouvoir ranger notre permis de chasse et autres ,dés cartouchière sur les côtés , un renfort à l’arrière pour maximiser la durabilité dans le temps
Très bien confortable et doux
Bundweite entspricht nicht der Größe L, eher 31-32
Très bon produit, de bonne qualité
Přesně takové jsem sháněla. :o)
Pekné, teplé
Fajnie przemyślane spodnie, nie przemakają nic się do nich nie przyczepia i dobrze się w nich chodzi. Nieco szeleszczą i są trochę niskie w pasie ale rozmiar większy i na zbiorówki w sam raz. Bardzo fajnie wyglądają i są wytrzymałe na różnego rodzaju zarośla. Gdybym miał je kupić jeszcze raz, bez wahania bym je ponownie kupił. Ogólnie polecam.
Taglia S, credo sia più una 38/39 comunque pantalone in tessuto sintetico ma molto comodo, resiste bene al vento. Si mimetizza abbastanza bene