Świetne buty, lekkie i bardzo ...
Świetne buty, lekkie i bardzo giętkie. Córka ma dość szeroką stopę z przodu, w tych butach czuje się wygodnie.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Świetne buty, lekkie i bardzo giętkie. Córka ma dość szeroką stopę z przodu, w tych butach czuje się wygodnie.
Şık ve rahat bedeni tam uyumlu
Parfait pour mon garçon de 7 ans qui court et jouent toute la journée
Resistea l'école
Validé je recommande
Very comfortable pair of shoes
güzel
çok iyş
Tam numaranızı alin cok hafif
Ma fille adore poids facilité de les porter et look
Kupuje te buty dla syna już od dwóch lat, tylko zmieniamy kolory. Tomek jest bardzo zadowolony, dodatkowo spełniają oczekiwania moje i męża. Oddaliśmy bo syn wybrał czarny kolor.
Kvôli chybajucemu jazyku topánka tlačí, šnúrky nie sú pružné ale pevne prišité čo znemožňuje aby sa topánka prispôsobila trocha nohe, obom synom nesedeli a to majú rôzne typy nôh