Rewelacyjne, noszę je od dwóch...
Rewelacyjne, noszę je od dwóch lat. Kieszenie boczne trochę zbyt płytkie. Po deszczu szybko schną, więc wraca się na sucho. Żadnych przetarć i pęknięć. Niezwykle wygodne. Można odpinać nogawki. Sprawdzone na szlaku. Wzięłam numer większy niż noszę, bo w pasie nap się odpinał.
- Stevigheid
- Bewegingsvrijheid
- Waterafstotend
- Prijs-kwaliteitverhouding

