Produkt spełnia swoje zadanie ...
Produkt spełnia swoje zadanie , dość dopasowane oraz ciepłe,idealne na sezon przejściowy. Polecam !
- Warmte
- Stabiliteit
- Sneldrogend
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Produkt spełnia swoje zadanie , dość dopasowane oraz ciepłe,idealne na sezon przejściowy. Polecam !
Okej za tę cenę. Jest w nich ciepło. Mało się rozciągają, mam 40cm w bicepsie i M/L jest ok na długość ale trochę ciśnie
Bonne tenue du bras et idéal pour temps frais car plus épaisse que celles habituelles
Są super, ubieram je nie tylko na rower
świetne
bardzo fajne rękawki , wykonane z grubszego materiału , mile w dotyku, ideale na chłodniejsze dni
Son cómodos y cálidos, ajustan bien y el elástico no molesta
dają ciepło, zajmują mało miejsca, szybko schną
Super ciepłe
són gruesas y cómodas