Sehr gut
Sehr gut
- Warmte
- Stabiliteit
- Sneldrogend
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Sehr gut
très bon produit. bon rapport qualité/prix
Tien bien en place grâce à la bande en silicone en haut.
Excellent
Polecam ten produkt
Non scende durante le pedalate grazie alla gomma e non stringe, le uso la mattina presto col freddo e quando comincia a scaldare l'aria le sfilo e metto in tasca
Tople, dobro prijanjanju, lako se stavljaju.
Poštovani Zrinko,
Drago nam je da Vam se svidio naš proizvod. U Decathlonu želimo osigurati da svi naši kupci budu zadovoljni ne samo kupnjom već i uslugom koju dobivaju, stoga smo veoma zahvalni na povratnim informacijama.
Sportski…
Muy cómodos y se ajustan muy bien al brazo. Hacen su función que es proteger del frio.
Návleky dobře drží na ruce, nesjíždí dolů, ani se nijak významně nezařezávají do paží. Materiál působí kvalitně, nemusel by se brzy roztáhnout a ztratit funkci.
מגן על הידיים מהקור בצורה מעולה