Polecam
Bardzo dobre rękawki, ciepłe i lekkie. Na pewno się przydadzą na poranki i wieczory. Jestem zadowolony z zakupu.
- Warmte
- Stabiliteit
- Sneldrogend
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bardzo dobre rękawki, ciepłe i lekkie. Na pewno się przydadzą na poranki i wieczory. Jestem zadowolony z zakupu.
Panie Karolu,
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat naszego produktu! Twoje uwagi są dla nas bardzo cenne i pomagają nam doskonalić naszą ofertę. Cieszymy się, że wybrałeś Decathlon i mamy nadzieję, że nasze produkty będą Ci towarzyszyć w wielu przygodach.
Ze…
Buon prodotto
ottimo prodotto qualità prezzo
Prodotto buono
Drží dobře na rukou a jsou teplé
Super się sprawdzają w chłodniejsze dni, zajmują mało miejsca
Super produit. Efficace et se fait vite oublier. Je recommande pour la course à pied
Manguitos para una salir con temperatura hasta 6°, para más frío no seran suficientes. Llevan reflectantes y y buen elástico para que no se bajen. Para la temperatura en Valencia van perfectos.
Hola ciclista
Agradecemos mucho estos comentarios , y estas valoraciones , ya que nos ayudan mucho a mejorar y en futuras compras de otros usuarios .
Le esperamos en una de nuestras tiendas para atenderle en todo lo que pueda necesitar.
Le manda un…
Rapide à enfiler et encore plus à enlever. Elles tienne vraiment bien en place et son super chaudes.
Aconselho para quem corre.