Wszystko ok
Dobrze leży
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Dobrze leży
Taille conforme et agréable à porter
Taille petit
Très bien , et sèche très vite
Maillot bien coupé, soutenant sans comprimé, très agréable à porter
Buen producto. Se adapta muy bien al cuerpo. Estiliza la figura
Bardzo wygodny strój, idealny na aquaaerobik i basen. Elastyczny materiał z prążkowaną fakturą świetnie dopasowuje się do sylwetki, a wszyty stanik dobrze podtrzymuje biust. Dużym plusem jest też estetyczny krój pleców w literę V, który nie krępuje ruchów podczas pływania.
Taille un peu petit, mais fait le job
Ładny czarny, ma "podszewke". Mam 169cm i 62 kg i zamówiłam 2 rozmiary na przymiarkę. 42 jest na długość dobry, ale za to 40 lepiej podtrzymywał biust. Mimo wszystko zostałam przy 42 bo wyczynowo nie pływam. Zobaczymy ile posłuży, na razie radzi sobie świetnie.
çok iyi